1xbet live support

Díky skutečnosti, že jsou webové stránky sázkové kanceláři k dispozici v přibližně 40 jazycích, tak pro většinu lidí používajících webové stránky z nejrůznějších lokalit není jejich používání nejmenším problémem.

Přesto, pokud má hráč nějaké pochybnosti, může se obrátit na technickou službu o pomoc. Servis pro technickou podporu disponuje impozantním počtem jazyků. Pomocí seznamu na stránce si můžete vybrat jazyk, ve kterém chcete položit otázku a dostat odpověď. Pokud v seznamu není daný jazyk – otázku lze položit v angličtině.

První typ formy kontaktu je email adresa info-en@1xbet.com pro všeobecné otázky a security-pl@1xbet.com. Poskytuje věcnou podporu v oblasti bezpečnosti.

Můžete také kontaktovat oddělení podpory telefonicky – seznam telefonních čísel pro jednotlivé země je k dispozici v rozevíracím seznamu na www.1xbet.com. Co je důležité, infolinka je otevřená 24/7.

Kontaktování zákaznických služeb se může uskutečnit i přímo na webové stránce sázkové kanceláře. Tato služba je dostupná v pohodlné formě online chatu. Jako odpověď na Vaši otázku však můžete získat zpětnou vazbu, že zaměstnanec chatu je momentálně offline. V tomto případě, můžete po několika minutách zkusit kontakt znovu. Chat je k dispozici také v několika jazycích.

Kontaktní formulář uvedený na webové stránce se používá i na vyřizování dotazů uživatelů webových stránek 1xbet. Co je důležité – odpověď na danou otázku bude poskytnuta do 24 hodin na e-mailovou adresu uvedenou ve formuláři. Viac: redwinners.com/cz/

Pokud je fungování portálu nejasné nebo uživatel narazil na jiné problémy – může si přečíst záložku FAQ, kde najde odpovědi na nejčastější otázky od hráčů. Navzdory některým negativním názorům na chat oline – zákaznický servis v celkovém souhrnu vypadá velmi dobře. Mnoho dostupných možností kontaktu umožňuje efektivní vyřešení jakýchkoliv problémů.