Alexis Sánchez je nejlepší, když se usmívá. Radost šla v Manchesteru United

Kam se ten radostný a šťastný chlapec vydal? To je otázka, kterou si klade každý fanoušek v Chile od chvíle, kdy se útočník připojil k Manchesteru United v lednu 2018. Internazionale se dohodl na půjčce Manchesteru United pro Alexise Sáncheze Přečíst více

Po skvělém kouzlu v Arsenalu, kde byl uveden svobodu dělat si s míčem u nohou, co chtěl, utrpěl Sánchez novou zkušenost s United. Šel soutěžit o mistrovství a vyhrávat trofeje, ale nakonec ztratil svou pravou podstatu.

Sánchez byl uzemněn nejprve José Mourinho a poté Ole Gunnar Solskjær. Byl požádán, aby vykonal více špinavé práce, jako je sledování obránců, nebo nasazení na křídlech.Ale nezdálo se, že by tyto úkoly měl rád, pokud mu není dovoleno vyjádřit se svými přirozenými hravými způsoby.

Sánchez debutoval pro Cobreloa jako 16letý a byl nucen vyrůst pospěš si. To mohlo skrýt jeho dětinskou osobnost, která potřebovala péči a lásku. Možná proto má tak rád své psy, Atom a Humber: zvířata neví o problémech dospělého života a vždy vás přijmou Bet365 Slovensko předními dveřmi s vyplazeným jazykem.

Pep Guardiola to dobře věděl. Před lety jako manažer Barcelony vzal Sáncheza na úkol poté, co se hráč zranil v poslední minutě zápasu, jako otec, který zavolal syna, který v domě něco rozbil. Guardiola však také věděl, jak mluvit se Sánchezovou dětskou duší a jak se v něm cítit milovaný a bezpečný.Facebook Twitter Pinterest Alexis Sánchez ve středu v Miláně za svou lékařskou péči. Fotografie: Maurizio Maule / Rex / Shutterstock

„The Wonder Kid“, jak se mu v Chile říká, přestože mu bylo 30 let, pocházel z chudého prostředí a dělal vše pro to, aby jeho rodina mohla mít lepší život . To je nejlepší příklad toho, jak reaguje na velké výzvy. Ani neuklidil, když vsadil penaltu Panenky proti Argentině, aby vyhrál finále Copa América 2015 v rozstřelu. Nezná tlak, když je na míči; prostě hraje jako na polním poli Tocopilla.

V Itálii se věci nemohou zhoršit než v Manchesteru. Bude mít jihoamerické spoluhráče v Internazionale, kteří mu pomohou usadit se (i když je měl i v United), a trenéra Antonia Contého, který ho vždycky chtěl.Nyní je na Sánchezovi, aby našel to usměvavé dítě ukryté někde v sobě.